Added to cart
Chipboard scr. CSK, CUT tip 6 x100/70 A2
1 pcs
Předpokládané doplnění zásob 15.05.2026 .
Do you have a question?
| Coating ? | Plain |
| Drive ? | TORX drive (TX) |
| Material ? | Stainless steel A2 |
| Diameter | 6 mm |
| Length | 100 mm |
| Thread length | 70 mm |
| Head | Countersunk head |
| Drive size | T25 |
Do you need advice?