Added to cart
Chipboard scr. CSK, CUT tip 5 x 90/54 A2
1 pcs
2 545,68 Kč / pcs
3 080,27 Kč including VAT
Do you have a question?
| Coating ? | Plain |
| Drive ? | TORX drive (TX) |
| Material ? | Stainless steel A2 |
| Diameter | 5 mm |
| Length | 90 mm |
| Thread length | 54 mm |
| Head | Countersunk head |
| Drive size | T25 |
Do you need advice?