Added to cart
Chipboard scr. CSK, CUT tip 4,5 x 80 A2
1 pcs
2 039,92 Kč / pcs
2 468,30 Kč including VAT
Do you have a question?
| Coating ? | Plain |
| Drive ? | TORX drive (TX) |
| Material ? | Stainless steel A2 |
| Diameter | 4.5 mm |
| Length | 80 mm |
| Thread length | 48 mm |
| Head | Countersunk head |
| Drive size | T20 |
Do you need advice?