Added to cart
Chipboard scr. CSK, CUT tip 4,5 x 50/30
1 pcs
Select variant
You can have it today. Transport options
Do you have a question?
in stock 15 packaging
| DPD | 145,20 Kč | 21. 5. |
| Oversized delivery | 605,00 Kč | 22. 5. |
| Personal collection | free | tomorrow |
| Coating ? | Plain |
| Drive ? | TORX drive (TX) |
| Material ? | Stainless steel A2 |
| Diameter | 4 mm |
| Length | 50 mm |
| Thread length | 30 mm |
| Head | Countersunk head |
| Drive size | T20 |
Do you need advice?