Added to cart
Chipboard scr. CSK, CUT tip 4,5 x 40 A2
1 pcs
904,76 Kč / pcs
1 094,75 Kč including VAT
Do you have a question?
| Coating ? | Plain |
| Drive ? | TORX drive (TX) |
| Material ? | Stainless steel A2 |
| Diameter | 4.5 mm |
| Length | 40 mm |
| Thread length | 24 mm |
| Head | Countersunk head |
| Drive size | T20 |
Do you need advice?