Added to cart
Chipboard scr. CSK, CUT tip 3,5 x 30/18
1 pcs
505,76 Kč / pcs
611,97 Kč including VAT
Do you have a question?
| Coating ? | Plain |
| Drive ? | TORX drive (TX) |
| Material ? | Stainless steel A2 |
| Diameter | 3.5 mm |
| Length | 30 mm |
| Thread length | 18 mm |
| Head | Countersunk head |
| Drive size | T10 |
Do you need advice?