Added to cart
Chipboard s.4,5x70/42 CSK PZ, A2
1 pcs
Select variant
Do you have a question?
| Coating ? | Plain |
| Drive ? | Pozidriv cross drive (PZ) |
| Material ? | Stainless steel A2 |
| Diameter | 4.5 mm |
| Length | 70 mm |
| Thread length | 42 mm |
| Head | Countersunk head |
| Drive size | PZ2 |
Do you need advice?