Added to cart
Chipboard s.3,5x50/30 CSK PZ, A4
1 pcs
Select variant
Do you have a question?
| Coating ? | Plain |
| Drive ? | Pozidriv cross drive (PZ) |
| Material ? | Stainless steel A4 |
| Diameter | 3.5 mm |
| Length | 50 mm |
| Thread length | 30 mm |
| Head | Countersunk head |
| Drive size | PZ2 |
Do you need advice?