CZK
EUR

We are WT WINTECH

Jan Brázda

Export Manager

I enjoy working with customers. I have great relationships with most of them. It is especially great when the bussiness is going well too. I like getting new experience when solving various bussiness situations. I learn every day, even when I work here for four years. Another great aspect is that I have the workplace close to my home and we have a great team here.

 

Kamila Prokešová

Accounting

The variety and solutions of situations that can happen is my most favorite part. 

Markéta Chalupecká

Kontrolorka kvality

„Bez kontroly nikdo neprodá ani šroubek.“

Do kolektivu kontroly jsem se dostala po mateřské dovolené v roce 2016. Doposud jsem pracovala spíše v obchodní a marketingové oblasti, ale technické věci mě vždy lákaly - jak co funguje a proč. Zabývat se kontrolou kvality technického produktu mi proto přišlo zajímavé. Náplní mé práce je v první řadě měřit a v neposlední řadě zase měřit. Odhaluji drobné kosmetické i důležité rozměrové neshody. Má práce rozhodně není stereotypní, stále mám prostor se rozvíjet. Naučila jsem se spoustu nových věcí a postupů, a to díky skvělým kolegům, to oni mě vše naučili. Také díky kolegům jsem v našem oddělení tak dlouho. Jsme výborný kolektiv, můžeme se na sebe spolehnout. Majitel firmy vnímá kontrolu kvality jako zásadní, proto naši laboratoř kontroly neustále rozvíjí a pořizuje nové měřící přístroje. I to je velkým přínosem pro naši práci. Vědět, že naše práce je pro chod firmy důležitá. Bez kontroly totiž nikdo neprodá ani šroubek.

Jiří Hlavica

Vedoucí balírny

„Líbí se mi, že je moje práce různorodá, stále se něco děje. Máme tu dobrý kolektiv a pracuji v Přerově, to je pro mě také důležité.“

Jsem ve Wintechu téměř od počátku, příští rok to bude 25 let, co jsem tady. Začínal jsem jako skladník na expedici, zároveň jsem dodávkou rozvážel zboží velkým zákazníkům. Během let jsem toho ve firmě vyzkoušel opravdu hodně. Pracoval jsem jako skladník na příjmu zboží, operátor na balící lince nebo mistr na příjmu zboží. Na pozici vedoucího balírny mám na starosti příjmový sklad, strojní a ruční balírnu, jsem zástupce vedoucího logistiky. Má práce je hodně o plánování balení zboží a organizování práce kolegů.

CZK
EUR