Added to cart
Terrace screws 5,0X80/48 TX25 AISI 410
1 pcs
You can have it today. Transport options
Do you have a question?
in stock 23 packaging
| DPD | 145,20 Kč | 21. 5. |
| Oversized delivery | 605,00 Kč | 22. 5. |
| Personal collection | free | tomorrow |
| Coating ? | Plain |
| Drive ? | TORX drive (TX) |
| Material ? | Stainless steel C1 |
| Diameter | 5 mm |
| Length | 80 mm |
| Thread length | 48 mm |
| Head | Countersunk head |
| Drive size | T25 |
Do you need advice?