Added to cart
Terrace screws 5,0X70 TX25 AISI 410
1 pcs
Předpokládané doplnění zásob 22.05.2026 .
Do you have a question?
| Coating ? | Plain |
| Drive ? | TORX drive (TX) |
| Material ? | Stainless steel C1 |
| Diameter | 5 mm |
| Length | 70 mm |
| Thread length | 46 mm |
| Head | Countersunk head |
| Drive size | T25 |
Do you need advice?