Alternative products in the category Cylinder head:
| Coating ? | Plain |
| Drive ? | Slot drive |
| Material ? | Stainless steel A2 |
| Diameter | 5 mm |
| Length | 10 mm |
| DIN standard ? | 85 |
| Head | Pan head |
| ČSN standard ? | 021140 |
| ISO standard ? | 1580 |
Do you need advice?
Alternative products in the category Cylinder head:
| Coating ? | Plain |
| Drive ? | Slot drive |
| Material ? | Stainless steel A2 |
| Diameter | 5 mm |
| Length | 10 mm |
| DIN standard ? | 85 |
| Head | Pan head |
| ČSN standard ? | 021140 |
| ISO standard ? | 1580 |
Do you need advice?