Added to cart
Self-drilling 6,3x100 DIN 7504 K SS A2
1 pcs
You can have it today. Transport options
Do you have a question?
in stock 5 packaging
| DPD | 145,20 Kč | 21. 5. |
| Oversized delivery | 605,00 Kč | 22. 5. |
| Personal collection | free | tomorrow |
| Coating ? | Plain |
| Drive ? | Hexagonal head |
| Material ? | Stainless steel A2 |
| Diameter | 6.3 mm |
| Length | 100 mm |
| DIN standard ? | 7504K |
| Head | Hexagonal head |
| Drilling capacity ? | up to 2 mm |
Do you need advice?