Added to cart
SCI Chipboard s. CSK head inox 4 x 50 A2
1 pcs
You can have it today. Transport options
Do you have a question?
in stock 1 packaging
| DPD | 145,20 Kč | 12. 5. |
| Oversized delivery | 605,00 Kč | 12. 5. |
| Personal collection | free | tomorrow |
| Producer | Rothoblaas
Producer / Supplier
ROTHO BLAAS SRL Via dell'Adige N. 2/1, I-39040 Cortaccia (BZ), Italy info@rothoblaas.com https://www.rothoblaas.com/ |
| Coating ? | Plain |
| Drive ? | TORX drive (TX) |
| Material ? | Stainless steel A2 |
| Diameter | 4 mm |
| Length | 50 mm |
| Thread length | 30 mm |
| Head | Countersunk head |
| Drive size | T20 |
Do you need advice?