Added to cart
SCI Chipboard s. CSK head inox 4,5x35 A2
1 pcs
| Producer | Rothoblaas
Producer / Supplier
ROTHO BLAAS SRL Via dell'Adige N. 2/1, I-39040 Cortaccia (BZ), Italy info@rothoblaas.com https://www.rothoblaas.com/ |
| Coating ? | Plain |
| Drive ? | TORX drive (TX) |
| Material ? | Stainless steel A2 |
| Diameter | 4.5 mm |
| Length | 35 mm |
| Thread length | 24 mm |
| Head | Countersunk head |
| Drive size | T20 |
Do you need advice?