Added to cart
RSD CSK hd. scr. 5,0X70 TX25 AISI 316
1 pcs
5 422,91 Kč / pcs
6 561,73 Kč including VAT
Do you have a question?
| Coating ? | Colored |
| Drive ? | TORX drive (TX) |
| Material ? | Stainless steel A4 |
| Diameter | 5 mm |
| Length | 70 mm |
| Thread length | 42 mm |
| Head | Countersunk head |
| Drive size | T25 |
Do you need advice?