Added to cart
RSD CSK hd. scr. 5,0X45 TX20 AISI 410 drill point
1 pcs
1 708,36 Kč / pcs
2 067,11 Kč including VAT
Do you have a question?
| Coating ? | Plain |
| Drive ? | TORX drive (TX) |
| Material ? | Stainless steel C1 |
| Diameter | 5 mm |
| Length | 45 mm |
| Thread length | 30 mm |
| Head | Countersunk head |
| Drive size | T20 |
Do you need advice?