Added to cart
RSD CSK hd. scr. 4,0X30 TX15 AISI 316
1 pcs
1 213,83 Kč / pcs
1 468,74 Kč including VAT
Do you have a question?
| Coating ? | Plain |
| Drive ? | TORX drive (TX) |
| Material ? | Stainless steel A4 |
| Diameter | 4 mm |
| Length | 30 mm |
| Thread length | 18 mm |
| Head | Countersunk head |
| Drive size | T15 |
Do you need advice?