Added to cart
RSD CSK hd. scr. 3,2X30 TX10 AISI 410 drill point
1 pcs
Předpokládané doplnění zásob 22.05.2026 .
Do you have a question?
| Coating ? | Plain |
| Drive ? | TORX drive (TX) |
| Material ? | Stainless steel C1 |
| Diameter | 3.2 mm |
| Length | 30 mm |
| Thread length | 18 mm |
| Head | Countersunk head |
| Drive size | T10 |
Do you need advice?