Added to cart
Roofing screw colour+EPDM 4,8x55 RAL9010
1 pcs
| Coating ? | White zinc |
| Drive ? | Hexagonal head |
| Material ? | Steel |
| Diameter | 4.8 mm |
| Length | 55 mm |
| Color | RAL9010 white |
| Head | Hexagonal head |
| Drilling capacity ? | up to 2 mm |
| HEX size | 8 mm |
Do you need advice?