Alternative products in the category Mushroom bolts:
| Coating ? | Plain |
| Material ? | Stainless steel A2 |
| Diameter | 12 mm |
| Length | 80 mm |
| Thread length | 30 mm |
| DIN standard ? | 603 |
| Head | Mushroom head |
| ČSN standard ? | 021319 |
| ISO standard ? | 8677 |
Do you need advice?
Alternative products in the category Mushroom bolts:
| Coating ? | Plain |
| Material ? | Stainless steel A2 |
| Diameter | 12 mm |
| Length | 80 mm |
| Thread length | 30 mm |
| DIN standard ? | 603 |
| Head | Mushroom head |
| ČSN standard ? | 021319 |
| ISO standard ? | 8677 |
Do you need advice?