Added to cart
KKA terrace screw CSK cylindrical head 5x40 C1
1 pcs
Do you have a question?
| Producer | Rothoblaas
Producer / Supplier
ROTHO BLAAS SRL Via dell'Adige N. 2/1, I-39040 Cortaccia (BZ), Italy info@rothoblaas.com https://www.rothoblaas.com/ |
| Coating ? | Plain |
| Drive ? | TORX drive (TX) |
| Material ? | Stainless steel C1 |
| Diameter | 5 mm |
| Length | 40 mm |
| Head | Cylinder head KKT |
| Drilling capacity ? | up to 3 mm |
| Drive size | T25 |
Do you need advice?