Added to cart
1 pcs
Select variant
You can have it today. Transport options
Do you have a question?
in stock 6 packaging
| DPD | 145,20 Kč | 12. 5. |
| Oversized delivery | 605,00 Kč | 12. 5. |
| Personal collection | free | tomorrow |
| Coating ? | Plain |
| Drive ? | Hexagonal head |
| Material ? | Stainless steel A2 |
| Diameter | 6 mm |
| Length | 60 mm |
| DIN standard ? | 571 |
| Head | Hexagonal head |
| ČSN standard ? | 021810 |
| HEX size | 10 mm |
Do you need advice?