Added to cart
Hex bolts 4 x 12 DIN 933 8.8 plain
1 pcs
438,77 Kč / pcs
530,91 Kč including VAT
Do you have a question?
| Coating ? | Plain |
| Drive ? | Hexagonal head |
| Material ? | Steel |
| Diameter | 4 mm |
| Length | 12 mm |
| Thread length | 9.9 mm |
| DIN standard ? | 933 |
| Steel firmness ? | 8.8 |
| Head | Hexagonal head |
| ČSN standard ? | 021103.50 |
| ISO standard ? | 4017 |
| HEX size | 7 mm |
Do you need advice?