Added to cart
1 pcs
Alternative products in the category Hexagon head:
| Coating ? | Plain |
| Drive ? | Hexagonal head |
| Material ? | Steel |
| Diameter | 14 mm |
| Length | 80 mm |
| Thread length | 34 mm |
| DIN standard ? | 931 |
| Steel firmness ? | 8.8 |
| Head | Hexagonal head |
| ČSN standard ? | 021101.50 |
| ISO standard ? | 4014 |
| HEX size | 22 mm |
Do you need advice?