Added to cart
EWS Chipboard s. hard-set wood T25 5x50
1 pcs
| Producer | Rothoblaas
Producer / Supplier
ROTHO BLAAS SRL Via dell'Adige N. 2/1, I-39040 Cortaccia (BZ), Italy info@rothoblaas.com https://www.rothoblaas.com/ |
| Coating ? | Plain |
| Drive ? | TORX drive (TX) |
| Material ? | Stainless steel C1 |
| Diameter | 5 mm |
| Length | 50 mm |
| Thread length | 30 mm |
| Head | Countersunk head |
| Drive size | T25 |
Do you need advice?