Added to cart
CSK Bi-Metal wing drilling screws 5,5x55 drill cap
1 pcs
10 198,48 Kč / pcs
12 340,16 Kč including VAT
Do you have a question?
| Producer | Rothoblaas
Producer / Supplier
ROTHO BLAAS SRL Via dell'Adige N. 2/1, I-39040 Cortaccia (BZ), Italy info@rothoblaas.com https://www.rothoblaas.com/ |
| Coating ? | Plain |
| Drive ? | TORX drive (TX) |
| Material ? | Stainless steel/Steel |
| Diameter | 5.5 mm |
| Length | 22 mm |
| Thread length | 39 mm |
| Head | Countersunk head |
| Drilling capacity ? | up to 5 mm |
| Drive size | T25 |
Do you need advice?