Added to cart
Chipboard s.8x280/80 CSK TORX 40, A2
1 pcs
You can have it today. Transport options
Do you have a question?
in stock 1 packaging
| DPD | 145,20 Kč | tomorrow |
| Oversized delivery | 605,00 Kč | tomorrow |
| Personal collection | free | today |
| Coating ? | Plain |
| Drive ? | TORX drive (TX) |
| Material ? | Stainless steel A2 |
| Diameter | 8 mm |
| Length | 280 mm |
| Thread length | 80 mm |
| Head | Countersunk head |
| Drive size | T40 |
Do you need advice?