Added to cart
Chipboard s.6x80/48 CSK TORX 25, A2
1 pcs
You can have it today. Transport options
Do you have a question?
in stock > 50 packaging
| DPD | 145,20 Kč | tomorrow |
| Oversized delivery | 605,00 Kč | tomorrow |
| Personal collection | free | today |
| Coating ? | Plain |
| Drive ? | TORX drive (TX) |
| Material ? | Stainless steel A2 |
| Diameter | 6 mm |
| Length | 80 mm |
| Thread length | 50 mm |
| Head | Countersunk head |
| Drive size | T25 |
Do you need advice?