Added to cart
Chipboard s.6x110/60 CSK TORX 25, A2
1 pcs
Select variant
Do you have a question?
| Coating ? | Plain |
| Drive ? | TORX drive (TX) |
| Material ? | Stainless steel A2 |
| Diameter | 6 mm |
| Length | 110 mm |
| Thread length | 60 mm |
| Head | Countersunk head |
| Drive size | T25 |
Do you need advice?