Added to cart
Chipboard s.4x35/24 CSK TORX 20, A2
1 pcs
You can have it today. Transport options
Do you have a question?
in stock > 50 packaging
| DPD | 145,20 Kč | 21. 5. |
| Oversized delivery | 605,00 Kč | 22. 5. |
| Personal collection | free | tomorrow |
| Coating ? | Plain |
| Drive ? | TORX drive (TX) |
| Material ? | Stainless steel A2 |
| Diameter | 4 mm |
| Length | 35 mm |
| Thread length | 24 mm |
| Head | Countersunk head |
| Drive size | T20 |
Do you need advice?