Added to cart
Chipboard s.4x30/18 CSK TORX 20, A2
1 pcs
Select variant
Do you have a question?
| Coating ? | Plain |
| Drive ? | TORX drive (TX) |
| Material ? | Stainless steel A2 |
| Diameter | 4 mm |
| Length | 30 mm |
| Thread length | 18 mm |
| Head | Countersunk head |
| Drive size | T20 |
Do you need advice?