Added to cart
Chipboard s. 3,5x30/18 CSK TORX 10, A4
1 pcs
Předpokládané doplnění zásob 15.05.2026 .
Do you have a question?
| Coating ? | Plain |
| Drive ? | TORX drive (TX) |
| Material ? | Stainless steel A4 |
| Diameter | 3.5 mm |
| Length | 30 mm |
| Thread length | 18 mm |
| Head | Countersunk head |
| Drive size | T10 |
Do you need advice?